תקנון הקורס

תקנון קורס 8200 יוניברסיטי

במסמך הנ”ל ניתן נמצאים תנאי הקורס של “8200 יוניברסיטי”, הקורס המועברים באמצעות אמצעי התקשורת השונים. חשוב לשים לב! תנאים אלה הם מחייבים ומחליפים כל חוסר הבנה. בכל שאלה תמיד אפשר לדבר איתנו.

1 – מועדי הקורס

א – הנכם מודעים כי ל-8200 אוניברסיטי הזכות לשנות או לדחות את הזמן או המקום שקבעו לאירוע הקורס, אם יהיה בזה צורך. בנוסף, 8200 אוניברסיטי יכולה להביע בפניכם שאינה יכולה לקיים את הקורס. בהינתן המצב הזה, תוכלו להביע את רצונכם לבטל את ההרשמה לקורס במשך 72 שעות לאחר הודעה על השינוי, ותזכו להחזר מלא לתשלומים ששילמתם. ההחזר יתבצע על פי הוראות סעיף 3

ב – 8200 אוניברסיטי  מוסמכת להוסיף או להפחית מספר שעות הלימוד, או לשנות את תכני הקורס לפי החלטתה, זאת כולל אפשרות להקיים סדנאות של לימודים מרוכזים. כל השינויים הנ”ל יתוקשרו לכם בזמן סביר, לפני ביצוע השינוי.
אם ירשמו פחות מ 5 תלמידים לקורס הקורס יבוטל והכסף יוחזר בצורה מלאה

2 – תוכנית הקורס והמבנה – הקורס מורכב מ שני חלקים עיקריים

א – למידה אונליין בקבוצה עם מדריך

ב – עבודה עצמית של התלמיד ותרגול החומר בכיתה

3 – תנאי ביטול של ההרשמה לקורס

א – תלמיד/ה שמעוניין לבטל את ההרשמה לקורס יצור קשר באופן מסודר דרך דוא”ל לכתובת [email protected] ודרך הטלפון אל שירות הלקוחות.
יש לוודא ש 8200 יוניברסיטי אישר את הביטול, האחריות לוודא היא של התלמיד.

ב – תעריפי הביטול לפי לוח הזמנים של הקורס.
ביטול עד 14 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס, בעלות של 100שח.
ביטול של פחות מ 14 ימי עסקים לפני תחילת הקורס, בעלות ביטול של 500שח.
ביטול אחרי השיעור הראשון, בעלות ביטול של 500שח, כדי לבקש לבטל בשלב הזה, חובה להגיש את הבקשה 2 ימי עסקים אחרי השיעור הראשון.
3 ימי עסקים אחרי השיעור הראשון לא ינתן החזר כספי.
עם זאת, אם התלמיד/ה הפסיק את המשך השתתפותו בקורס בגין סיבות חריגות כגון: אובדן בן משפחה מדרגה ראשונה במהלך הקורס, הופעת מחלה חמורה שלא הייתה בידיעה בעת ההרשמה, או אשפוז ממושך של מעל 7 ימים – התלמיד/ה יהיה זכאי להחזר כספי מלא, בתנאי שהמצב החריג אומת על ידי האישורים הרלוונטיים.

4 – איסור הפצה
חומרי הקורס והקלטות השיעורים הם סודיים ולכן אסורים להפצה, כל פרסום ו/או שליחה של חומר מכל סוג שהוא מחוץ למסגרת הקורס היא עבירה

5 – אחריות

8200 יוניברסיטי לא תהיה אחראית לתוצאות, במיונים השונים שבצה”ל. אני מודע לכך 8200 יוניברסיטי משקיעה מאמץ רב בעדכון החומרים והמבחנים במגוון התהליכים הצבאיים. עם זאת, יכול להיות מקרים בהם החומרים מתעדכנים מבלי ש8200 יוניברסיטי מודעת לכך. 8200 יוניברסיטי לא תקח אחריות

6 – הקלטות

ל 8200 יוניברסיטי יש את הזכויות המלאות על ההקלטות של השיעורים וזכותה להשתמש בהקלטות לכל צורך כולל פירסומי, בהקלטות יכולים להופיע פנים של תלמידים.